KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15989071
nr 1598 9071
Oidentifierad konstnär. Signerad Castor, Gatumotiv. Olja på duk, 60x50 cm, yttermått inklusive ram: 70x59 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 19 februari 2024
kl 20:27:11
500 kr
700 kr